رفع مشکلات ایثارگران توسط مسولین شهرستان بردسکن

بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: ورود جدی امام جمعه، فرماندار و سایرو روسای ادارات بردسکن رفع مشکلات ایثارگران این شهرستان را تسریع می بخشد.

حجت الاسلام حسین معصومی در هفدهمین سفر شهرستانی به بردسکن سفر کرد و با حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه  و برات علی نیا فرماندار این شهرستان دیدار و ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: گستردگی مشکلات ایثارگران ورود جدی امام جمعه، فرماندار و روسای ادارات این شهرستان را می طلبد و میتوانند رفع مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران را تسریع نماید
وی بیان کرد:خراسان رضوی 308هزار خانواده ایثارگر را تحت پوشش خود دارد که تمامی مسئولین ادارات مسئول تکریم جامعه ایثارگران هستند زیرا شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده های آنان با ایثارگری و فداکاری عزت این سرزمین را تامین کردند.

فرماندار بردسکن در این دیدار گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به صورت هدفمند در این شهرستان اجرا می شود و نام خاطره شهدا در تمامی فعالیت ها  ساری وجاری است.
همچنین امام جمعه این شهرستان ضمن تشکر از مدیر کل بنیاد خراسان رضوی گفت: تکریم و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران به صورت مستمر انجام می شود و با تمام توان برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری تلاش میکنیم .
گفتنی است دیدار با امام جمعه بردسکن پایان  هفدهمین سفر مدیر کل بنیاد خراسان رضوی بود که  فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران، معاون توسعه مدیریت و منابع ، روسای حراست و دفتر مدیر کل و روابط عمومی حجت الاسلام معصومی را همراهی کردند.
شهرستان بردسکن 288شهید و 900جانباز و 47آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

امروز
کل بازدید
1398
2962514

 

Copyright © 1396 پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمدرضاخباز. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد. طراحی وبهینه شده توسط گروه فناوری اطلاعات باران.